Újabb mérföldkőhöz érkezett a Coronita Allstars brand!

Újabb mérföldkőhöz érkezett a Coronita Allstars brand! A budapesti siker széria után, a szervezők úgy döntöttek, hogy országos turnéra indítják a partysorozatot, ahol először a nagyvárosokat látogatják meg! Az első állomás a győri Vertigoban volt, ahol a várakozáson felüli létszámot produkáltak a srácok, nagyon emlékezetes bulira sikeredett.

A győri siker után, sokat gondolkoztunk, hogy melyik városba lenne érdemes vinni a következő Allstars bulit, és nem volt kétség, hogy az egyik kedvenc városunkat, Debrecent vettük célkeresztbe! Órási örömmel jelentjük be, hogy a Coronita Allstars következő állomása, január 13-án szombaton, a debreceni Base Club-ban lesz! Ha Allstars, akkor talán már mindenkinek egyértelmű, hogy jelen lesz majdnem az összes Coronita DJ! Fellép Andrewboy, Manic N, Steve Judge, Deep Junior, Miami Soul, Goldsound, Stick és a helyi erőket meg Németi fogja képviselni! Egy biztos, ilyen buli még nem volt a környéken, lélegzetvisszafojtva várjuk a szombat estét! Minden DJ, kiemelten készül új zenékkel erre az alkalomra! Jegyek kaphatóak: https://oneticket.hu/coronita-allstars-debrecen-1157

%d blogger ezt szereti: